SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Zondag 12 mei supportersfeest SV!

Afbeelding voor Zondag 12 mei supportersfeest SV!
3 mei 2013

Aan het eind van het seizoen vindt het traditionele eindfeest plaats van de Supportersvereniging NEC. Dit feest vindt plaats op ons eigen SV plein, na de wedstrijd NEC-RKC Waalwijk. 

Vanwege de slechte tweede seizoenshelft doet ook de NEC selectie een duit in het zakje. Van 17.30 tot 18.30 uur is een happy hour. Dat betekent dat de supporter het tweede drankje van de spelers krijgt aangeboden. De spelers en staf zijn ook weer uitgenodigd. Ook zal er de uitreiking zijn van de Speler van het Jaar verkiezing. 

Klik hier om te stemmen voor de Speler van het Jaar!

De muziek is in handen van DJ XXL. Aanvang van het feest is na de wedstrijd om ca. 16.15 uur. Eindtijd is 18.30 uur. Toegang alleen op vertoon van lidmaatschapspasje. Per lid één introducee gratis toegang.

In tegenstelling tot een eerder bericht is het feest alleen toegankelijk voor leden. 


Gabor Babos, Supporters Speler van het jaar 2011-2012