SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Woensdag Open Avond in De Schup

Afbeelding voor Woensdag Open Avond in De Schup
25 maart 2016

Volgende week woensdag 30 maart om 19.30 uur presenteert NEC in samenwerking met de Raad van Supportersgeledingen twee nieuwe thuisshirts! Op een Open Avond in supportershome De Schup zijn de shirts voor het eerst te zien. Vanaf volgende week woensdag 21.00 uur is het mogelijk om online te stemmen.

Kom woensdag 30 maart naar De Schup, waar de twee shirts gepresenteerd worden en je de opties dus voor het eerst kan zien! Natuurlijk krijg je de tijd om met je medesupporters onder het genot van een drankje je keuze te maken en te bespreken.

Programma

 19.00 uur inloop in De Schup

19.30 uur presentatie wedstrijdshirts 2016-2017 en mogelijkheid tot stemmen

20.30 uur afsluiting

Klik hier voor meer informatie m.b.t. de verkiezing.