SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

We zijn weer online!

Afbeelding voor We zijn weer online!
18 mei 2011

Sinds afgelopen zaterdag is het forum en de website van svnec.nl niet meer bereikbaar geweest. De hostingpartner van de supportersvereniging heeft op enig moment, zonder vooraankondiging, besloten het forum offline te halen i.v.m. veiligheidsredenen. De supportersvereniging en haar webpartner hebben bij de hostingpartner herhaaldelijk gevraagd om meer informatie aangaande het hoe en waarom van het ‘offline’ halen. Helaas is deze informatie nooit gegeven en besloten zij op zondag de site definitief offline te laten. Direct hierna hebben de supportersvereniging en haar webpartner contact opgenomen met alternatieve hostingbedrijven. Maandag en dinsdag is de server bij de nieuwe partij ingericht en zijn de website en het forum verplaatst naar deze nieuwe server. Uiteraard betreuren wij de hele gang van zaken.