SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Wat een fantastisch feest!

Afbeelding voor Wat een fantastisch feest!
24 maart 2024

Zaterdag was het eindelijk zover: het Jubileumfeest 60 jaar SV NEC / De Derde Helft van Van Delft. Met 1500 aanwezige supporters was het een fantastisch feest! Wij danken iedereen die de moeite heeft genomen om te komen: jullie waren geweldig

Een speciaal dankwoord aan de familie Van Delft voor hun medewerking en geweldige bijdrage. Wij bedanken VasimEvents voor de fantastische horecaervaring, Stormgevers voor de productie en de aanwezige supportersgroeperingen East Side & HKN, Legio Noviomagum, Nijmegen Fanatics en Sportclub NEC voor hun mooie cadeaus en felicitaties. Voor de muzikale omlijsting dank aan alle artiesten, DJ Boy Kroes en onze presentator Gerry van Campen. Later volgt een uitgebreide terugblik met dank aan Broer van den Boom.

Iedereen bedankt!

Bestuur SV

Foto’s: Broer van den Boom