SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Vrijwilligers gezocht: drankverkoop uitwedstrijden

Afbeelding voor Vrijwilligers gezocht: drankverkoop uitwedstrijden
27 juli 2021

SV NEC is op zoek naar vrijwilligers voor de drankverkoop tijdens uitwedstrijden in de bus. Je taken bestaan hoofdzakelijk uit: het in-en uitladen van de bus met drank (1 uur voor de vertrektijd) en tijdens de busreis ga je op een mooie centrale plek in de bus de drank verkopen. Na afloop help je ook met het opruimen en verzamelen van alle overgebleven drank met de andere vrijwilligers.

Belangrijk is dat je tijdens uitwedstrijden of op regelmatige basis beschikbaar bent, dat je klantvriendelijk en stressbestendig bent en natuurlijk affiniteit met NEC hebt. Hier staat natuurlijk een passende vrijwilligersvergoeding tegenover en je wordt uitgenodigd voor speciale vrijwilligersactiviteiten als een barbecue, paasbrunch en nieuwjaarsreceptie. Minimumleeftijd is 18 jaar.

Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op via e-mailadres sv@svnec.nl.