SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Vrijdag 21 december: KERSTBINGO!

Afbeelding voor Vrijdag 21 december: KERSTBINGO!
9 december 2012

Zoals ook de afgelopen jaren organiseert de Supportersvereniging samen met het 1e elftal van de NEC-amateurs een kerstbingo. Deze zal gehouden worden op vrijdagavond 21 december 2012. Vanaf 20.00 uur zullen de bingorondes gespeeld worden waarbij leuke prijzen te winnen zijn en aan het einde van de bingo zijn er ook nog leuke prijzen te winnen bij de loterij.

Er zijn diverse mooie prijzen te winnen, zoals een NEC VIP-arrangement voor vier personen, een gesigneerd NEC-shirt met handtekeningen en een geldprijs van maar liefst 250 euro. 

De bingo zal gehouden worden in De Eendracht (achter het Goffertstadion). Vanaf 19.00 uur zijn de deuren van De Eendracht geopend voor alle “bingoliefhebbers”. Kom op tijd want om 20.00 uur start de bingo!