SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Voetbal samen met N.E.C. tegen racisme!

Afbeelding voor Voetbal samen met N.E.C. tegen racisme!
29 september 2016

Supportersvereniging NEC en de maatschappelijke stichting N.E.C. Doelbewust organiseren samen een wedstrijd tegen racisme op zaterdag 15 oktober. Dat vindt plaats in het kader van de Football People weken van FARE waarin we een vuist maken tegen racisme en vieren dat voetbal voor iedereen is, ongeacht waar we leven of wat onze etnische achtergrond is. 

Speel jij mee?
De wedstrijd op 15 oktober wordt gespeeld tussen oud-spelers van N.E.C. en supporters van N.E.C. Wil jij achter het statement staan en tegelijkertijd voetballen tegen je oude helden? Stuur dan vóór 7 oktober een krachtige quote van 1 zin, waarin jij aangeeft waarom je tegen racisme bent. 

De 22 mooiste inzendingen nodigen we niet alleen uit om te voetballen tegen oud-N.E.C. op de Eendracht, tevens zullen we deze quotes opnemen in combinatie met de quotes van huidige spelers van N.E.C. en oud-spelers. Het geheel brengen we samen tot een mooie anti-racismevideo. Stuur je e-mail naar arjan@svnec.nl.

Programma
16.00 uur – verzamelen op De Eendracht en opnemen quotes
17.00 uur – wedstrijd oud-N.E.C. vs. supporters (2×30 min)
18.00 uur – omkleden
18.30 uur – soep, broodje en een borrel