SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Vleminckx Supporters Speler van het Jaar

Afbeelding voor Vleminckx Supporters Speler van het Jaar
2 mei 2011

Bjorn Vleminckx is zondag op het jaarlijkse eindfeest van de Supportersvereniging uitgeroepen tot Speler van het Jaar. De aanvaller werd groots onthaald nadat hij eerder die middag maar liefst vier keer scoorde en zo zijn seizoenstotaal op 23 goals bracht.

In totaal werden er bij de online verkiezing 463 (unieke) stemmen uitgebracht. Vleminckx werd eerste met 174 stemmen (38%), tweede werd Jasper Cillessen met 144 stemmen (31%). Op de derde plaats eindigde Niki Zimling (37 stemmen / 8%) en vierde werd Ramon Zomer (26 stemmen / 6%).

De sfeer was uitgelaten na de 5-0 zege op Roda JC. Het mooie weer zorgde voor een gezellig druk supportershome.

Kijk hier voor foto’s van het feest