SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Uitvak Goffertstadion aangepast voor betere wedstrijdbeleving

Afbeelding voor Uitvak Goffertstadion aangepast voor betere wedstrijdbeleving
17 september 2020

Op initiatief van de Supportersvereniging NEC wordt het uitvak in het Goffertstadion aangepast. In het bezoekersvak is de lexaanwand aan de voorzijde grotendeels weggehaald en krijgen de uitsupporters een veel beter zicht.

SV NEC streeft naar een gelijkwaardig wedstrijdbezoek voor zowel thuis- als uitsupporters. Goede bereikbaarheid, parkeerplaatsen, catering, toiletten, zicht en interactie met de spelers dragen bij aan een goede wedstrijdbeleving. We hopen dat ons initiatief ook zorgt voor aanpassingen van andere uitvakken.

Voor de eerste thuiswedstrijd tegen Almere City is het uitvak gereed. SV NEC maakt met een financiële bijdrage de technische aanpassingen mogelijk, waar NEC zorgt voor de manuren en afvoer van de lexaanwand.