SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Thuis spelen in Limburg!

Afbeelding voor Thuis spelen in Limburg!
7 maart 2014

Aanstaande zaterdag speelt NEC thuis in Limburg! Ruim 820 supporters bezoeken namelijk het uitvak van Roda JC. Via deze weg worden de supporters bedankt voor hun steun, maar met name ook een dankwoord voor de sponsoren die deze actie mogelijk hebben gemaakt.

Scholten Awater, Oliva, Routemobiel, S.J. Wolberink RA, Theo en Wando Beissel, W.H.T. van Deelen, NZA New Zealand Auckland BV, Konings & Meeuwissen, Driessen Appendages, Hendriks Metaal, Computron en Van de Ven Beveiliging hebben de handen ineengeslagen met NEC. Gezamenlijk maken zij mogelijk dat supporters met fikse korting naar het zuiden af kunnen reizen.

Bovendien heeft Hans van Delft samen met de Supportersvereniging ervoor gezorgd dat de leden van de Supportersvereniging gratis kunnen door gezamenlijk een substantieel bedrag te doneren.