SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Teske veur Thuus: N.E.C. supporters steunen de lokale ondernemers

Afbeelding voor Teske veur Thuus: N.E.C. supporters steunen de lokale ondernemers
13 april 2021

In deze tijden van corona, lockdowns en gesloten zaken, kunnen onze lokale ondernemers in de Horeca en Retail wel een extra steuntje in de rug gebruiken. Daarom hebben verschillende supportersgroepen en verenigingen in samenwerking met NEC de handen ineen geslagen om een “teske” samen te stellen met producten van lokale ondernemers. Allemaal producten die je als supporter “thuus” op de bank goed kunt gebruiken als je naar N.E.C. kijkt.

Een teske kost slechts 1900 centen (€ 19,00) en de volledige opbrengst gaat naar de lokale ondernemers. Niet alleen de lokale ondernemers worden er beter van, ook jij als supporter, want er zitten unieke artikelen in het teske.

Wil je weten wat er in het teske zit? Henniesee en Schele Daan laten het zien!

Inhoud:
* Minse houw moed- biertje
* Brouwtoren- biertje
* Hertog Jan-biertje, aangeboden door ABInbev
* Koffiebonen, aangeboden door Coffee@Work
* Frisdrank, aangeboden door YveY
* Glas, aangeboden door Coca-Cola
* Een Nimweegse Leverworst van Slagerij Cor van Dijk
* N.E.C. Massage Olie, aangeboden door Shots
* Mini shawl sleutelhanger, aangeboden door SV NEC
* N.E.C. merchandise, wisselend assortiment, aangeboden door N.E.C.
* Waardebon t.w.v. € 10,00, te besteden bij ruim 60 lokale ondernemers
* Unieke tinnen N.E.C. munt ”75 jaar Goffertstadion” van De Tinnen Roos
* Unieke sticker: “Ik steun de lokale ondernemer”, aangeboden door Mediamail.

Klik hier om het TESKE VEUR THUUS te bestellen!

Bestellen:
Na voltooiing en betaling van de bestelling ontvang je via e-mail een bevestiging voor het teske. Met deze e-mail kun je het teske ophalen op zaterdag 8 mei 2021 bij het Goffertstadion (bussluis). Je hoeft de bevestiging niet te printen omdat er een bestellijst is. Ook hoef je niet de pdf te downloaden die je via e-mail krijgt (via de persoonlijke betaalpagina). Alleen het laten zien van de e-mail volstaat. Meer informatie over het ophaaltijdstip op 8 mei volgt nog.

Klik hier om het TESKE VEUR THUUS te bestellen!