SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Terugblik afgelopen kwartaal

Afbeelding voor Terugblik afgelopen kwartaal
10 januari 2015

Chronologie SV NEC oktober – december

 

20 december

Jaarlijkse kerstbingo was een groot succes. Een drukbezochte avond met vele mooie prijzen.

 

13 december

SV maakte een aanmoedingsfilmpje voor de spelers. Deze werd voorafgaand aan de wedstrijd in Kerkrade getoond. Het resultaat weten we!

 

12 december

SV houdt kortingsactie voor Roda JC-NEC. Leden kunnen voor € 7,50 de wedstrijd bezoeken inclusief busticket.

 

6 december

Activiteit “Kerstshoppen bij Night” in Dortmund.

 

30 november

Wim Muller benoemd als aspirant bestuurslid. Wim is al jaren vrijwilliger bij de SV. Nu Wim de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt, heeft hij meer tijd om zich als vrijwilliger in te zetten voor de Supportersvereniging. Ook is hij een aanspreekpunt voor de 60+ leden en kan hij de stem van deze, binnen de SV grote groep, goed overbrengen.

 

26 november

Vervolgoverleg met aanwezige leden ALV over toekomst SV.

 

17-23 november

Shawl ontwerpwedstrijd. Meer dan 5000 stemmen voor drie nieuwe NEC shawls.

 

17 november

SV nam samen met NEC en de andere geledingen het voortouw om tegen de nieuwe voetbalpiramide te stemmen. Het bezocht bijeenkomsten in Geldrop waar ook andere verenigingen uit de Eerste Divisie bij aanwezig waren. Helaas koos de meerderheid voor continuering van de plannen met de beloftenteams.

 

15 november

Op zaterdag 15 november werd voor de tweede keer een wedstrijd georganiseerd tussen het SV NEC Supportersteam en Good Old NEC (voorheen Oud NEC).

 

11 november

SV stuurt een brief naar AZ voor vroege aanvangstijd van bekerwedstrijd AZ-NEC. De thuisclub blijft bij het besluit de wedstrijd om 19.00 uur te laten plaatsvinden. De club pleitte wel voor een ‘soepele autocombi’ en de kaartprijs wordt 5 euro.

 

28 oktober

Interview in De Gelderlander met Harold Bastiaans en Jeroen Rengers over nieuwe visie Supportersvereniging.

 

27 oktober

Algemene Ledenvergadering van de Supportersvereniging NEC. Harold Bastiaans wordt gekozen als nieuwe voorzitter.