SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV: zorgen geuit bij directie

Afbeelding voor SV: zorgen geuit bij directie
18 september 2017

De Supportersvereniging heeft vanavond in een gesprek met directeur Wilco van Schaik zijn zorgen geuit over de resultaten van de laatste weken. We hebben gesproken over de strijdwijze en de onvrede die bij een groot gedeelte van onze achterban leeft over het vertoonde spel.

Van Schaik toonde zich begripvol voor onze zorgen en gaf aan dat er intern hard gewerkt wordt om betere resulaten te behalen. Hij houdt vertrouwen in de spelersgroep en staf, maar weet ook dat op korte termijn de resultaten beter moeten zijn.

Verder gaven wij aan dat NEC de ambitie moet uitspreken om voor het kampioenschap te gaan en het van belang is om binnen een jaar weer te promoveren.