SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV zoekt nieuwe redacteuren voor De Goffertkreet

Afbeelding voor SV zoekt nieuwe redacteuren voor De Goffertkreet
4 oktober 2020

Voor een nieuw te vormen redactie is SV NEC op zoek naar nieuwe vrijwilligers voor het clubblad De Goffertkreet. De bedoeling is dat het magazine dit seizoen twee keer verschijnt.

De Goffertkreet bestaat al meer dan 20 jaar en is het officiële clubblad van de Supportersvereniging NEC. Er staan interviews in met spelers, stafleden, medewerkers en oud-spelers van de club. Maar ook artikelen over historische gebeurtenissen, nieuws van de supportersvereniging etc.

Voor iedere editie komt de redactie bij elkaar en wordt het magazine inhoud gegeven. De artikelen worden verdeeld en je schrijft alleen of samen met een collega het artikel. De bijeenkomsten worden door SV NEC gefaciliteerd.

Lijkt het je leuk? Stuur dan je motivatie naar jeroen@svnec.nl