SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV wil weer terug naar 900 kaarten derby

Afbeelding voor SV wil weer terug naar 900 kaarten derby
11 maart 2012

Vorige week heeft een delegatie van de Supportersvereniging NEC weer overleg gehad over het bezoeken van de derby in de toekomst. Aan tafel zaten naast beide supportersverenigingen ook de veiligheidscoördinatoren. In een terugblik naar de afgelopen derby werd de inzet van beide supportersverenigingen geprezen.

Supportersvereniging NEC kreeg de complimenten voor haar inzet en communicatie naar haar supporters voorafgaande aan de derby. Het motto was “de derby hoort thuis op het veld”
Aan Nijmeegse zijde zijn geen incidenten gemeld. Reden voor de Supportersvereniging om de strafkorting van 100 kaarten van 2011 weer ongedaan te krijgen. Eén en ander is genotuleerd en het verzoek zal verder worden besproken .

Een goed verloop van de derby blijft prioriteit en inzet van de Supportersvereniging nu en in de toekomst. Want de derby moet met uitpubliek worden gespeeld.