SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV vraagt opheldering over oefenwedstrijd

Afbeelding voor SV vraagt opheldering over oefenwedstrijd
11 oktober 2012

NEC speelde gisteren om 19.00 uur een oefenwedstrijd tegen de amateurs van Bocholt. De wedstrijd werd pas om 17.00 uur aangekondigd.

Deze wijze van communicatie doet herinneren aan de communicatie rond de wedstrijd NEC-Blackburn die op de Open Dag in het diepste geheim in Hoenderloo gespeeld werd. Over deze geheime wedstrijd was veel ophef en NEC beloofde beterschap in het communiceren rondom wedstrijd. De SV is dan ook verbolgen en vraagt deze morgen persoonlijk opheldering bij NEC.

Update
In een eerste reactie laat NEC weten dat het niet bewust is verzwegen en door interne communicatie is misgegaan. het wordt vanmiddag op directieniveau besproken en gaan ervoor zorgen dat het niet meer gebeurd…