SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV trots na Vitesse-NEC

Afbeelding voor SV trots na Vitesse-NEC
23 januari 2012

NEC boekte een historische overwinning op Vitesse. Eindelijk wonnen we weer in Arnhem. Het was een waar feest na afloop van de wedstrijd. In het stadion, in de bus, op het voorplein en in De Eendracht. Het is een dag die we ons nog lang zullen herinneren.

De Supportersvereniging is blij dat de wedstrijd, vanuit NEC-oogpunt, zonder problemen is verlopen. Onze supporters hebben zich als een ware twaalfde man gedragen en zich ook respectvol opgesteld tijdens de minuut voor Theo Bos. Onze inspanningen om duidelijk te maken dat als het mis zou gaan, dit de laatste derby met uitsupporters zou zijn, hebben effect gehad. Nu heeft het bestuur een ijzer in het vuur om bij de volgende Vitesse-NEC te pleiten voor nog meer uitsupporters.