SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV steunt Legio en stopt communicatie met veiligheidszaken

Afbeelding voor SV steunt Legio en stopt communicatie met veiligheidszaken
29 januari 2020

De Supportersvereniging NEC ondersteunt Legio Noviomagum volledig in hun statement. Wij vinden de opstelling van Veiligheidszaken zeer verwerpelijk en tegen eerder gemaakte afspraken in, nota bene als ‘moeilijke standpunten’ zelf algemeen ondertekend worden. De geboden optie van een contactpersoon bij de wedstrijden vinden wij een goede tussenoplossing en kan wat ons betreft makkelijk op de geboden manier. Wij tonen ons solidair met Legio en zullen richting Veiligheidszaken onze communicatie stopzetten.

NEC heeft aangegeven naar aanleiding van dit statement graag met ons opnieuw in gesprek te willen gaan. Verdere uitkomsten hiervan zullen wij later communiceren.

Klik hier voor het volledige statement van Legio Noviomagum.