SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV organiseert weer 7×7 veldtoernooi

Afbeelding voor SV organiseert weer 7×7 veldtoernooi
30 april 2024

De Supportersvereniging organiseert op zaterdag 8 juni voor de derde keer een 7×7 veldtoernooi. Dit vindt plaats tussen 11.00 – 18.00 uur op het terrein van sv Juliana ’31 in Malden.

Deelname aan het toernooi is gratis. Per team dienen er minimaal 2 personen lid te zijn van de Supportersvereniging. Minimumleeftijd is 16 jaar. Je ontvangst een bevestiging als de inschrijving gelukt is. Je kunt je inschrijven tot 1 juni door een mail te sturen naar toernooi@svnec.nl. Vermeld hierbij de teamnaam, namen van de deelnemers en je telefoonnummer. Mocht je geen team hebben en individueel in een samengesteld team willen meedoen, dan kan je je ook aanmelden.

Hoewel het een toernooi is, wordt het vooral georganiseerd voor de gezelligheid. Het is niet toegestaan shirts te dragen van andere clubs dan NEC. Sportiviteit staat hoog in het vaandel. Het belooft een gezellige dag te worden, meld je dus snel aan!