SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV organiseert trip naar Club Brugge

Afbeelding voor SV organiseert trip naar Club Brugge
24 november 2017

De Supportersvereniging organiseert een trip naar Club Brugge op zaterdag 3 maart. We bezoeken de wedstrijd tegen Kortrijk en je hebt voldoende tijd om ook de stad te verkennen. Club Brugge is op dit moment koploper in België. Bekende spelers zijn Anthony Limbombe, Jordy Clasie en Ruud Vormer.

Het programma is als volgt: 
08.30 uur vertrek vanaf Goffertstadion
12.30 uur aankomst in Brugge (onderweg maken we een korte stop)
Tijd vrij te besteden in Brugge 
20.00 uur aanvang wedstrijd
22.30 uur vertrek retour naar Nijmegen
02.00 uur verwachte tijd terug in Nijmegen

Deelname 
De kosten bedragen € 45,00 inclusief busreis en ticket (korte zijde zuidtribune). Per lid één introducee mogelijk. Inschrijven kan t/m 30 januari. Wil je mee, stuur dan een mail naar jeroen@svnec.nl. Alleen vervoer is niet meer mogelijk. 

Update
De reis gaat definitief door. Vertrektijd is aangepast naar 8.30 uur. Mocht je meegaan, dan volgt in de week van 5 februari meer info over de betaling die voor de reis binnen moet zijn.