SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV organiseert reis naar Essen

Afbeelding voor SV organiseert reis naar Essen
30 september 2018

Na de leuke reis naar Düsseldorf vorig jaar organiseert de Supportersvereniging dit jaar een reis naar de kerstmarkt in Essen. Op zaterdag 8 december vertrekken we om 11.00 richting Essen. We stoppen eerst bij het stadion van Rot-Weiss Essen waar om 14.00 uur afgetrapt wordt tegen FC Kaan Marienborn. De bus rijdt door naar het centrum van Essen waar je lekker kan shoppen in de grote winkelstraten en langs de kerstmarkt kunt struinen. Om 20.30 uur wordt weer vertrokken richting Nijmegen.

Aanmelden
De kosten bedragen € 22,50 per persoon voor de bus. Per lid is één introducee toegestaan. Mocht je de wedstrijd willen bezoeken van RW Essen, dan kan je apart daarvoor kaarten bestellen. Meer info daarover volgt later.

Vertrek is vanaf het Stadionplein in Nijmegen. De reis gaat alleen door bij voldoende deelname. Betaling kan contant of via pin per bus of eerder via onze site.

Aanmelden kan via het formulier op deze site of door een e-mail te sturen naar sv@svnec.nl.