SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV organiseert darttoernooi op 18 maart

Afbeelding voor SV organiseert darttoernooi op 18 maart
18 februari 2022

Op vrijdag 18 maart wordt door de Supportersvereniging NEC voor de tweede keer een darttoernooi georganiseerd. Het darttoernooi zal worden gehouden in ons eigen home De Schup. Het belooft een spannende en vooral gezellige avond te worden, en we hopen natuurlijk op een hoop inschrijvingen.

Deelname aan dit gezellige evenement is kosteloos. Aanvang is 19:15 uur. Er zullen leuke prijzen te winnen zijn voor de 1e t/m de 4e plaats en de hoogste finish. Als je lid bent van de SV mag je meedoen, tevens mag ieder lid 1 introducee inschrijven. Deelname vanaf 18 jaar.

De Supportersvereniging zal zorgen voor diverse hapjes, versnaperingen en de nodige gezelligheid. Wil je meedoen aan het tweede darttoernooi van de Supportersvereniging, schrijf jezelf dan zo snel mogelijk in. Inschrijven kan tot vrijdag 11 maart door een mail te sturen naar darts@svnec.nl.

Tot vrijdag 18 maart in de Schup!