SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV organiseert dartstoernooi op 25 maart

Afbeelding voor SV organiseert dartstoernooi op 25 maart
12 januari 2023

Op zaterdag 25 maart wordt door de Supportersvereniging NEC voor de derde keer een darttoernooi georganiseerd. Het darttoernooi zal worden gehouden in ons eigen home De Schup. Het belooft een spannende en vooral gezellige avond te worden, en we hopen natuurlijk op een hoop inschrijvingen.

Deelname aan dit gezellige evenement is kosteloos. Aanvang is 19:15 uur. Er zullen leuke prijzen te winnen zijn voor de 1e t/m de 4e plaats en de hoogste finish. Als je lid bent van de SV mag je meedoen, tevens mag ieder lid 1 introducee inschrijven. Deelname vanaf 18 jaar.

De Supportersvereniging zal zorgen voor diverse hapjes, versnaperingen en de nodige gezelligheid. Wil je meedoen aan het darttoernooi van de Supportersvereniging, schrijf jezelf dan zo snel mogelijk in. Inschrijven kan t/m 12 maart door een mail te sturen naar darts@svnec.nl.

Tot zaterdag 25 maart in de Schup!