SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV niet blij met tijdstip AZ-NEC

Afbeelding voor SV niet blij met tijdstip AZ-NEC
5 november 2014

De Supportersvereniging NEC heeft vandaag bij NEC zijn beklag gedaan over het aanvangstijdstip van AZ-NEC op woensdag 17 december om 19.00 uur. Als SV hopen wij zoveel mogelijk supporters mee te krijgen naar deze bekerwedstrijd. Het vroege tijdstip zorgt ervoor dat veel supporters vanwege werk veel eerder vrij moeten nemen. 

Het vroege tijdstip is op verzoek van AZ, wat de KNVB heeft geaccepteerd aangezien het geen live-wedstrijd zal zijn. NEC zal bij AZ aangeven dat zij ontevreden zijn met dit tijdstip. Als SV hebben wij de Supportersvereniging AZ aangespoord ook hun ongenoegen te uit. 

Tevens is geprobeerd het aanvangstijdstip Roda JC-NEC te verlaten (12 december 20.00 uur). Omdat dit de laatste wedstrijd van de 2e periode is, is dit helaas niet mogelijk.