SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Loterij vanavond live te volgen

Afbeelding voor Loterij vanavond live te volgen
18 december 2020

Heb je onze kerstkaart gehad? De afgelopen weken hebben alle leden persoonlijk een kerstkaart per post toegestuurd gekregen.

Op deze kerstkaart lees je ook meer informatie over onze oliebollenactie! Om het jaar goed af te sluiten verloten wij onder alle leden 120 zakken oliebollen. Vanavond om 20.00 uur doen wij live vanaf facebook.com/svnec een loterij. De winnaars zijn dan vanaf 24 december op onze site terug te vinden en zij krijgen dan per e-mail meer informatie toegestuurd.

Heb je geen post ontvangen? Zorg ervoor dat de juiste gegevens (adres + e-mail) bij ons bekend zijn. Neem bij vragen contact op met ledenadmin@svnec.nl. De actie geldt alleen als je lid bent van de Supportersvereniging NEC.

Klik hier om naar onze Facebook pagina te gaan.