SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV NEC presenteert nieuw logo!

Afbeelding voor SV NEC presenteert nieuw logo!
4 april 2022

De Supportersvereniging NEC heeft een nieuw logo! We hadden behoefte aan een nieuwe identiteit, een beeldmerk dat de vereniging echt smoel geeft. Een krachtig logo met daarin de adelaars verwerkt en een subtiele verbinding naar de stad met de Waalbrug. Het is een logo dat gezien mag worden. We moeten trots zijn op de grootste vereniging in Nijmegen. Dat willen we uitstralen.

In oktober 2021 hebben wij onze plannen met het logo besproken tijdens de algemene ledenvergadering. Vervolgens zijn wij samen met reclamebureau ROSH Studios aan de slag gegaan. In februari was het af en nu mag iedereen het zien! Je gaat het vaak terugzien in onze social media uitingen, website en merchandise.