SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV NEC in actie voor 3FM Serious Request

Afbeelding voor SV NEC in actie voor 3FM Serious Request
24 november 2023

In de week voor Kerst van 17 t/m 24 december betreden 3FM-dj’s Barend van Deelen, Sophie Hijlkema en Wijnand Speelman het Glazen Huis op de Grote Markt hier in Nijmegen. Hier zetten ze zich samen met heel Nederland dag en nacht in om zoveel mogelijk geld in te zamelen door 24 uur per dag live radio te maken en platen te draaien tegen donaties. 3FM Serious Request komt dit jaar in actie voor Stichting ALS Nederland.

De Supportersvereniging NEC wil hier natuurlijk aan gehoor geven en heeft daarom het volgende bedacht: shawls verkopen en de gehele opbrengst doneren aan dit mooie doel! Dus koop deze mooie klassieke Engelse shawl met speciaal label verwijzend naar het Glazen Huis 2023.

De kosten bedragen slechts € 12,50. De shawl is te koop bij de resterende drie thuiswedstrijden (1,5 uur voor de wedstrijd) bij onze verkoopskihut achter de Gofferttribune, vlakbij De Schup. Vanaf aanstaande zondag dus al te verkrijgen!

Deel deze actie en help mee aan een zo hoog mogelijke opbrengst voor 3FM Serious Request en Stichting ALS Nederland.

De shawls zijn UITVERKOCHT!