SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV NEC blij met terugkeer in Categorie 2

Afbeelding voor SV NEC blij met terugkeer in Categorie 2
19 december 2016

De Supportersvereniging is blij dat NEC Categorie 1 heeft verlaten. Het toont aan dat de club met het huidige financiële beleid op de juiste weg is. 

Als vereniging zijn wij de afgelopen jaren meerdere malen geïnformeerd over de stand van zaken. De huidige beleidsmakers hebben ervoor gezorgd dat jaarlijkse miljoenentekorten nagenoeg zijn teruggedrongen. Met een drastische bezuiniging op met name het voetbalbudget staat er een eredivisiewaardige organisatie op poten. 

We kijken positief naar de toekomst van de club. Als vereniging zijn we kritisch als het moet, maar ook positief als hier aanleiding voor is. Met name Bart van Ingen, Ton van Gaalen en de investeerders verdienen waardering voor hun rol in de terugkeer in Categorie 2.