SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV NEC: “Afgelasting waardeloos”

Afbeelding voor SV NEC: “Afgelasting waardeloos”
6 augustus 2015

Zeer teleurgesteld neemt de Supportersvereniging kennis van de afgelasting van NEC-Excelsior. “Een waardeloos besluit.”

De SV had gehoopt dat de gemeente, naar voorbeeld van Kerkrade, Alkmaar en Tilburg, zou kiezen om de wedstrijd wel door te laten gaan. NEC-Excelsior kent het laagst mogelijke risicoprofiel. Nu wordt voor de meest makkelijke weg gekozen en niet gekeken naar de mogelijkheden, maar naar alle onmogelijkheden. 

Vanmorgen nog heeft de SV adviezen meegegeven aan NEC. Onder meer is het risico aangegeven van een ongeorganiseerde protest zoals in Den Haag. Bij doorgang zouden we ook extra de nadruk leggen om de wedstrijd juist een enorm voetbalfeest te laten worden. Dit moeten we nu drie dagen uitstellen.