SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV maakt Open Dag en afscheidswedstrijd Gentenaar mede mogelijk

Afbeelding voor SV maakt Open Dag en afscheidswedstrijd Gentenaar mede mogelijk
23 juni 2014

Op zondag 3 augustus vindt de jaarlijkse Open Dag plaats. Deze middag staat in het teken van het afscheid van Dennis Gentenaar. Door een substantiële bijdrage van de Supportersvereniging kan deze dag weer georganiseerd worden. 

De Open Dag vindt dit keer plaats op het stadionplein en in het Goffertstadion. Je bent vanaf 12.00 uur van harte welkom. Hieronder vind je een alvast een overzicht van de belangrijkste hoogtepunten uit het programma:

13.30 uur Optreden Ronnie Ruysdael – Hoofdpodium stadionplein
14.00 uur Spelerspresentatie – Hoofdpodium stadionplein
15.30 uur Aanvang afscheidswedstrijd Dennis Gentenaar – Goffertstadion

Gentenaar zal zijn afscheidswedstrijd spelen tegen de NEC’ers van het seizoen 2002-2003. Zien we Jarda Simr weer en zal De Nees weer op de bank zitten? Het wordt in ieder geval een dag om naar uit te kijken. Kaarten voor de wedstrijd kosten €5,00 en de opbrengst zal gedoneerd worden aan Stichting Stamceldonorbank Europdonor Nijmegen.