SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV hoopt op extra kaarten Vitesse-NEC

Afbeelding voor SV hoopt op extra kaarten Vitesse-NEC
9 november 2015

De Supportersvereniging NEC hoopt op extra kaarten voor NEC-supporters voor de wedstrijd Vitesse-NEC. Binnen een uur waren de 860 kaarten uitverkocht. NEC en de SV zijn nu in overleg met de lokale veiligheidsdriehoek in Arnhem. 

Twee weken geleden was de SV ook aanwezig bij het vooroverleg over deze wedstrijd, samen met NEC, Vitesse, politie Arnhem en SV Vitesse. Ook toen is aangedrongen op extra kaarten mocht de belangstelling groot zijn. Die grote belangstelling is er nu. 

Het uitvak biedt plaats aan 1200 supporters. Na ongeregeldheden in 2010 is het aantal kaarten ooit teruggebracht naar 500 stuks, maar door inzet van SV NEC en SV Vitesse is dit toen vergroot naar 800 en later 860 kaarten. Na nieuwe ongeregeldheden bij de twee een-na-laatste edities is besloten voorlopig vast te houden aan 860 stuks. De laatste edities in Nijmegen en Arnhem zijn echter goed verlopen. De SV hoopt dus op extra kaarten zodat zoveel mogelijk supporters deze wedstrijd kunnen bijwonen.