SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SV deze week in landelijke media

Afbeelding voor SV deze week in landelijke media
17 januari 2015

De Supportersvereniging is deze week twee keer geciteerd in landelijke media. Dinsdag in het AD een artikel over mogelijke infiltratie van motorclubs bij NEC, vrijdag in het AD over de degradatie en mogelijk kampioenschap van NEC. Het is voor de SV belangrijk om het juiste woord in de media te verkondigen. 

Volkskrant, vrijdag 16 januari ’15

“Promoveren is noodzaak voor NEC”

Harold Bastiaans, voorzitter van de supportersvereniging, herkent weer iets van de club waar hij zijn hart aan heeft gegeven. ‘Er wordt gevochten voor elke meter en spelers vertonen geen vedetteneigingen meer. NEC heeft zijn identiteit terug.’

AD, dinsdag 13 januari ’15

Motorclub infiltreert bij supporters

Supportersverenigingen van de vijf genoemde clubs ontkennen categorisch dat motorbendeleden op de tribunes worden gezien. Harold Bastiaans van de supportersvereniging van het inmiddels in de Jupiler League spelende NEC slaat er niet op aan: ,,In onze vereniging zijn geen zichtbare leden van een motorbende bekend.”