SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Supporters mogen gratis afreizen naar restant AZ-NEC 

Afbeelding voor Supporters mogen gratis afreizen naar restant AZ-NEC 
21 november 2023

Op woensdag 6 december om 19.00 uur spelen AZ en NEC het restant van de gestaakte wedstrijd van 29 oktober jongstleden uit. Om waardering te tonen en als blijk van dank voor betrokkenheid met betrekking tot de situatie rondom Bas Dost, biedt NEC alle 750 meegereisde supporters de kans om gratis af te reizen voor de resterende minuten van de wedstrijd. NEC neemt de bus- en steward/beveiligingskosten voor haar rekening. SV NEC betaalt de kosten van de Uli & Gier bus.

Iedere supporter die eerder is afgereisd, ontvangt een persoonlijke mail met meer informatie. NEC en SV NEC roepen supporters op om alléén het gratis ticket te claimen als men met zekerheid afreist naar Alkmaar. Op deze manier kan er een reële inschatting worden gemaakt van de hoeveelheid bussen en autokaarten, met de daarbij behorende kosten. De definitieve reisinformatie wordt op een later moment kenbaar gemaakt aan de supporters die van de regeling gebruik willen maken. Hoewel we de exacte vertrektijd van de bussen nog niet weten, wordt de vertrektijd geschat rond de klok van 15.00 uur.