SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

‘Stille Kracht’ in première gegaan

Afbeelding voor ‘Stille Kracht’ in première gegaan
28 september 2017

Op donderdag 28 september is in een volle filmzaal van LUX de film ‘Stille Kracht’ in première gegaan. Dit is de eerste van een serie unieke supportersportretten, een initiatief van het Besiendershuis dat omarmd is door de Supportersvereniging en NEC. 

In ‘Stille Kracht’ zien we Wiebo Kersten, van kinds af aan NEC-supporter. Op verstilde wijze verbeeldt en op de huid gefilmd, zien we vader en zoon de gang naar de Goffert maken. De rituelen, de spanning en dat waar geen woorden voor nodig blijken.

De film werd mede mogelijk gemaakt door de provincie Gelderland en WijZijnNijmegen. Stille Kracht is een film van Martijn Schinkel (www.hetderdebeeld.nl)

U kunt meehelpen de volgende film in de reeks te realiseren. Daarvoor is een crowdfunding gestart. Ga naar: www.voordekunst.nl/projecten/6302-stille-kracht.

Bekijk de video op www.besiendershuis.com.