SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Statement geen uitsupporters Vitesse-NEC

Afbeelding voor Statement geen uitsupporters Vitesse-NEC
28 januari 2022

Vandaag werd bekend dat bij de wedstrijd Vitesse-NEC op 27 februari geen uitsupporters welkom zijn. Hierbij onze reactie. 

“Voelt als een straf”

Het voelt als een straf dat we onze eigen spelers niet mogen ondersteunen bij de uitwedstrijd. Altijd hebben we de derby kunnen bezoeken, maar nu zou de veiligheid niet meer gegarandeerd kunnen worden. Er wordt gekozen voor de meest makkelijke weg, in plaats van dat je kijkt hoe we het wel veilig kunnen organiseren. Desnoods met een beperkter aantal uitsupporters. Helaas zijn we ook niet op de hoogte gebracht van dit besluit.

We gaan nu met alle supportersgeledingen bespreken hoe we met zijn allen NEC kunnen aanmoedigen richting deze wedstrijd en gezamenlijk de wedstrijd kunnen kijken. Laten we hopen dat het eenmalig is. Daarom willen wij ook snel met alle partijen in overleg.