SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Spetterend jubileumfeest op 29 april (na NEC-RKC)!

Afbeelding voor Spetterend jubileumfeest op 29 april (na NEC-RKC)!
30 maart 2012

De Supportersvereniging organiseert ook dit jaar weer een spetterend feest! Dit jaar met een speciaal tintje vanwege het 50-jarig bestaan van de Supportersvereniging.
Het feest zal plaatsvinden op het Supportersplein, achter de Gofferttribune naast de skihut. Ronnie Ruysdael, Peggy Mays en Django Wagner zullen fantastische optredens verzorgen. De presentatie is in handen van Gerry van de Velden.

Als speciale gasten mogen we de complete NEC selectie ontvangen! Dus kom allemaal naar het supportersplein! Het feest begint na de wedstrijd om 18.30u en zal doorgaan tot 21.30u. Voor leden van de Supportersvereniging is de toegang gratis! Per lid mag er één introducé mee naar binnen voor maar 5 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de receptie van het Goffertstadion of voor de wedstrijd NEC-RKC Waalwijk in de skihut.

We hopen jullie allemaal te mogen begroeten op 29 april aanstaande!