SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Spetterend eindfeest in de Brasserie

Afbeelding voor Spetterend eindfeest in de Brasserie
3 mei 2015

Afgelopen vrijdag organiseerde de Supportersvereniging het jaarlijkse eindfeest. Dit keer vond ons feest voor het eerst in de Brasserie van het Goffertstadion plaats. Het was een mooi feest waarbij als verrassing iedereen op de foto kon met de kampioensschaal. Er waren optredens van de artiesten die een kampioensnummer opgenomen hebben. Het hoogtepunt was de uitreiking van Speler van het Jaar aan Alireza Jahanbakhsh en een huldiging van de hele selectie voor het afgelopen seizoen. Iedere speler en staflid kreeg een mooi aandenken aan dit bijzonder jaar. 

Een selectie van de foto’s van Rob Koppers. Meer foto’s, zoals de foto’s met de schaal, volgen later. 

KLIK HIER VOOR ALLE FOTO’S