SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Shawl ontwerp wedstrijd!

Afbeelding voor Shawl ontwerp wedstrijd!
10 oktober 2014

De Supportersvereniging organiseert een shawl ontwerpwedstrijd. Het ontwerp met de meeste stemmen zal in productie worden genomen en hangt deze winter misschien wel om jouw nek (of Eniesee). 

Hoe werkt het?
Ontwerp, teken of misschien wel brei je ontwerp en stuur het op naar sv@svnec.nl. Dit kan via een digitaal bestand maar ook foto’s van ontwerpen mogen. Inzenden kan twee weken t/m zondag 9 november. Een supportersjury zal uit alle inzendingen 5 ontwerpen kiezen en deze zullen op 15 november worden geplaatst op www.svnec.nl. Vervolgens kan een week worden gestemd op het mooiste ontwerp en wordt de winnaar op 23 november bekend gemaakt. De winnaar krijgt eeuwige roem en uiteraard de shawl voor zichzelf en vier vrienden uitgereikt.

Het winnende ontwerp wordt eigendom van SV NEC en zal in onze skihut en www.svnecshop.nl worden verkocht.