SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Schitterend kampioensnummer en gratis voor leden

Afbeelding voor Schitterend kampioensnummer en gratis voor leden
12 maart 2015

Afgelopen kerstreceptie hebben wij een leuk en uitnodigend gesprek gehad met Michiel Kok. Michiel een Nijmeegse jongen met het NEC hart op de juiste plek, en de longen op de muzikale manier gevuld, had het idee om een kampioennummer te maken voor het moment dat NEC zou promoveren als winnaar. Wij kenden zijn vorige mooie nummer en werden direct enthousiast.

Van het een komt het ander. Ondertussen 3 maanden verder en praktisch bijna kampioen is er een prachtig nummer uitgekomen wat al onze leden in april via de Goffertkreet meegeleverd krijgen. Een mooi collectors item wat zeker niet mag ontbreken over het voetbal seizoen 2014-2015. 

Bekijk hier de clip!

De CD is gemaakt door Michiel Kok en Henri Doeleman en mogelijk gemaakt door Dedicated Nijmegen en de Supportersvereniging.