SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Samen moeten we het doen!

Afbeelding voor Samen moeten we het doen!
9 maart 2014

Gisteren tegen Roda JC was de zoveelste teleurstelling in dit seizoen. Met ruim 800 supporters reisden we af naar Limburg. De 3-1 nederlaag doet pijn, zeker met het gevoel dat we op strijd de wedstrijd verloren hebben. 

We begrijpen dan ook heel goed de emotie na de wedstrijd en snappen ook dat er bij de spelers, staf en directie verhaal uitleg gevraagd gaat worden. Maar NOOIT mag fysiek geweld gebruikt worden. We betreuren het dan ook zeer dat geprobeerd is spelers aan te vallen of te bekogelen met voorwerpen. Dat geldt ook voor het geweld tegen een steward en een medewerker van NEC. 

De Supportersvereniging neemt dan ook stellig afstand van deze reactie van supporters. Juist in deze tijden moeten we het met elkaar doen. Samen moeten we voorkomen dat NEC degradeert. We zijn na gisteren terneergeslagen, maar niet knock-out! Met drie thuiswedstrijden in vier weken kunnen we het tij nog keren!