SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

SAMEN BETER NEC!

Afbeelding voor SAMEN BETER NEC!
18 maart 2013

NEC is van ons allemaal! Samen hebben wij hetzelfde doel: Een beter NEC. Dit is het moment om als supporters de handen ineen te slaan en gezamenlijk de club naar een hoger plan te tillen.

De Supportersvereniging NEC en HKN organiseren daarom een speciale Supportersavond. Een open avond waarop wij iedereen van harte welkom heten om mee te praten over wat er nu beter moet bij NEC. Of je nu sponsor, vrijwilliger, medewerker of supporter bent: iedereen is welkom. Waar ben je niet tevreden over, wat moet er veranderen?

Met de verbeterpunten gaan wij in gesprek met de club. We stellen de problemen aan de kaak. Met de uitkomsten zullen wij een nieuwe avond beleggen en terugkoppeling geven. Eventuele vervolgacties worden besproken op deze avond.

Vind jij dat het beter kan bij NEC? Kom op maandag 8 april, start om 20.00 uur in de brasserie van het Goffertstadion. Je aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. Samen naar een beter NEC! #samenbeternec

Heeft u vragen over deze avond of bij voorbaat al onderwerpen voor deze avond? Mail deze dan naar sv@svnec.nl.