SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Rodrigo Guth Talent van het Jaar

Afbeelding voor Rodrigo Guth Talent van het Jaar
8 juni 2022

Rodrigo Guth is gekozen tot Talent van het Jaar 2022. Met 57% van de stemmen heeft hij de verkiezing van SV NEC met overmacht gewonnen. De andere genomineerden waren Ali Akman, Cas Odenthal, Dirk Proper en Souffian El Karouani. De linksback werd tweede met 17% van de stemmen.

In een speciale video zegt de verdediger heel blij te zijn met de uitverkiezing. “Het is een hele eer voor mij. Het was een fantastisch seizoen in Nijmegen. Ik ben mijn collega’s, de coach en staf heel dankbaar, die mij geholpen hebben dit jaar. Het hele team maakt hier een onderdeel van uit. Natuurlijk ook de supporters. Het was een geweldig seizoen.”

Alleen spelers van 21 jaar of jonger zijn genomineerd. Vorig jaar won Elayis Tavsan de prijs, het jaar daarvoor Bart van Rooij.