SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Reactie SV NEC op prijsverhoging seizoenkaarten

Afbeelding voor Reactie SV NEC op prijsverhoging seizoenkaarten
22 april 2022

NEC gaat de seizoenkaarten met 20% verhogen. Onze reactie hierop was vandaag in De Gelderlander te lezen. 

De supportersvereniging laat bij monde van voorzitter Jeroen Rengers weten de prijsverhoging fors te vinden. ,,Voor veel supporters is 20 procent in een keer veel geld. We hebben hier goede discussies over gehad met Wilco van Schaik en Marcel Boekhoorn. Ons inziens was het beter geweest deze verhoging over twee jaar uit te smeren.”

Toch toont de supportersvereniging ook begrip. ,,De club wil hogerop, heeft ambities om in de middenmoot te spelen. Boekhoorn doet daar ook al twee jaar forse investeringen voor. De afgelopen jaren zijn de prijzen niet verhoogd, dus snappen we dat er een stap gemaakt moet worden en dat hij die kosten niet alleen kan dragen.”