SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Reactie SV NEC: Geen tifo bij de derby

Afbeelding voor Reactie SV NEC: Geen tifo bij de derby
21 september 2023

Legio Noviomagum heeft laten weten geen tifo-actie te organiseren bij de derby. Als reactie hierop hebben wij contact gezocht met Legio Noviomagum als NEC. 

SV NEC heeft altijd enorme bewondering voor de acties van Legio Noviomagum. Wij vinden dat ze zoveel mogelijk vrijheid moeten krijgen bij het organiseren van hun acties. De derby is de ultieme mogelijkheid de beste kant te laten zien. Daarentegen heeft de club ook zijn commerciële redenen waardoor vorig jaar bij de derby het vuurwerk en optreden van Ronnie Ruysdael mogelijk werd gemaakt.

Echter, juist bij deze wedstrijd zou je dan tot een goed compromis moeten kunnen komen, zeker als we een halfjaar verder zijn. Het kan niet zo zijn dat twee opeenvolgende derby’s dezelfde problemen spelen. We zullen dit ook bespreken met de directie van de club. Legio Noviomagum verdient daarvoor teveel respect.