SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Reactie drankprijzen Goffertstadion

Afbeelding voor Reactie drankprijzen Goffertstadion
18 januari 2024

SV NEC is onaangenaam verrast over de verhoging van de drankprijzen in het Goffertstadion, Eendracht en de Schup. Het afgelopen jaar is de bierprijs verhoogd van 4,20 euro naar 4,80 euro. Als SV NEC zijn wij daar totaal niet over geïnformeerd en kunnen wij alleen achteraf reageren op deze verandering.

Gisteren hebben wij direct hierover contact gezocht met NEC. Ook is in De Gelderlander een eerste reactie gegeven. Wij vinden de prijsstijgingen buitenproportioneel. Een bezoek aan NEC, inclusief de drank, moet voor iedereen in het stadion betaalbaar blijven.

Inmiddels is ook een mail naar Yvey gestuurd, de horecapartner van NEC. We vragen daarin uitleg over de nieuwe prijzen en dringen aan op een aanpassing en tegemoetkoming.