SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Positief gesprek met Edwin de Kruijff

Afbeelding voor Positief gesprek met Edwin de Kruijff
13 februari 2017

Naar aanleiding van het besluit van NEC om voortaan de laatste trainingen achter gesloten deuren te houden, heeft de Supportersvereniging aangedrongen op een gesprek met de technische leiding. Maandag heeft de SV en een delegatie van de RvS een gesprek gehad met technisch manager Edwin de Kruijff. 

Het was een positief gesprek waarbij vanuit de supporterskant aangegeven werd hoeveel waarde wij hechten aan het openlijk kunnen bezoeken van trainingen en het open karakter (transparantie) dat bij een club als NEC hoort. Vanuit de club is ook het belang aangegeven van besloten, in alle rust, kunnen trainen zonder pers en scouts van andere clubs. 

Het verzoek is nu bij NEC neergelegd of voor de kleine groep die altijd de training bezoekt, een uitzondering gemaakt kan worden. Ook wordt overlegd of het eerste gedeelte van de training openbaar kan en daarna pas besloten getraind kan worden. Dit werd positief door De Kruijff ontvangen en zal hij met trainer Peter Hyballa nu bespreken.