SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Op weg naar Winter Wonderland

Afbeelding voor Op weg naar Winter Wonderland
20 december 2011

Alweer voor de 12e achtereenvolgende keer heeft de Supportersvereniging een gezellig dagje weg naar een kerstmarkt georganiseerd. Dit jaar stond er een dubbelbezoek op het programma.

Zondag 11 december ging een goed gevulde dubbeldekker naar België. Met als doel de kerstmarkt in Luik . Mooi meegenomen was, dat op zondagochtend ook “La Batte “ op de boulevards langs de rivier de Maas te vinden is. Een soort van een Albert Cuypmarkt maar dan vele malen groter. Na de nodige glühweins gedronken te hebben, gingen we ’s middags verder naar Magic Wonderland in Maastricht. Uiteraard met een bezoek aan het Vrijthof. Absoluut gezellig . Vooral de verlichting ’s avonds is een lust voor het oog. Na de nodige gezelligheid tijdens de terugweg gingen alle deelnemers met een goed gevoel huiswaarts.

Afhankelijk van het speelprogramma van NEC in december 2012 organiseert de Supportersvereniging wederom een Kerstmarktreis. Bedoeling is dan “Keulen by Night”