SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Onvrede, ideeën? Wij horen het graag!

Afbeelding voor Onvrede, ideeën? Wij horen het graag!
7 oktober 2012

De Supportersvereniging heeft regelmatig overleg met de directie van NEC. Structureel iedere 6 weken of eerder als de noodzaak er is. In deze gesprekken komen allerlei onderwerpen aan de orde waar de supportersbelangen centraal staan.

In diverse media, online en in de krant, beproeven wij ook dat er onvrede is over de resulaten van NEC. Maar ook over de wedstrijdbeleving, de sfeer in het stadion, is niet iedereen altijd positief. De SV vindt het belangrijk om onvrede, klachten te vernemen. Anderzijds vernemen wij ook graag goede ideeën of tips.

Op korte termijn heeft de SV weer het reguliere overleg met de directie van NEC. Heeft u dus een klacht of suggestie, dan vernemen wij deze graag! Neem contact met ons op via sv@svnec.nl of het contactformulier.