SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Onthulling canvas Bart de Graaff in de Schup

Afbeelding voor Onthulling canvas Bart de Graaff in de Schup
16 mei 2022

Dit jaar is het 25 jaar geleden dat BNN shirtsponsor was van NEC. Ter gelegenheid daarvan speelde NEC zondag in de unieke balkenshirts met het oude NEC-logo. Die shirts worden geveild voor de Bart de Graaff Foundation.

Voorafgaand aan de wedstrijd NEC-Fortuna Sittard waren Mirjam de Graaff (zus van Bart) en Esther Duller (Bart de Graaff Foundation) aanwezig om in ons supportershome De Schup een prachtige canvas te onthullen met de beeltenis van Bart. Dit ontwerp is gebaseerd op een eerdere actie van Legio Noviomagum. Sinds de opening is het al een grote wens van de Supportersvereniging om in de Schup een beeltenis van Bart de Graaff te plaatsen.

Lex Coenen, voorzitter in de tijd van BNN, schonk de SV nog een oud “prototype” shirt dat gebruikt werd bij de presentatie van BNN als hoofdsponsor. Deze zal ook een mooie plek krijgen in de Schup. We bedanken iedereen voor zijn bijdrage aan deze bijzondere dag!