SUPPORTERSVERENIGING N.E.C.

Terug

Oefenduel NEC-RKC zonder publiek; nader verklaard

Afbeelding voor Oefenduel NEC-RKC zonder publiek; nader verklaard
14 juli 2021

Vandaag hebben wij met NEC gesproken over dat er geen supporters bij kunnen zijn, maar ook waarom dit bij andere clubs wel kan.
De aangescherpte coronamaatregelen schrijven voor dat iedereen een zitplaats moet hebben. Dit naast het verplicht moeten Testen voor Toegang (tenzij je gevaccineerd bent). In Weurt is er echter geen tribune en geen optie om (nood)tribunes te bouwen.
Was verplaatsen een optie geweest? In het Goffertstadion is het gras op dit moment onbespeelbaar. Bovendien is het nu tekort dag om naar een andere gemeente te verplaatsen in verband met de vergunning.

We hebben NEC gevraagd om te kijken of het aantal genodigden dat wel aanwezig mag zijn, uitgebreid kan worden met supporters die bijvoorbeeld een Seizoenkaart Plus hebben.